Mikro Run

Mikro Run

1032

Siz de büyümek için koşuyorsanız Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kolay kullanımı, yalın menüleri, 64 MB ücretsiz yedekleme kotası, e-dönüşüm modülleri ve 1 yıl geçerli 300 kontör sayesinde tüm bu süreçlerinizi uçtan uca kolayca yönetebilirsiniz. Üstelik Mikro Run ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsali...

Ürün Kodu: 1562
Ürün Fiyat: 1032
İnceleme: 2022 Kişi Ürünü İnceledi

Mikro Run

Siz de büyümek için koşuyorsanız Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirsiniz.

Kolay kullanımı, yalın menüleri, 64 MB ücretsiz yedekleme kotası, e-dönüşüm modülleri ve 1 yıl geçerli 300 kontör sayesinde tüm bu süreçlerinizi uçtan uca kolayca yönetebilirsiniz.

Üstelik Mikro Run ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Mutabakat, e-SMM çözümlerine ücretsiz olarak sahip olursunuz.

Satışlarınızı, ödemelerinizi ve tüm ticari süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Mikro Run ile Finansal durumunuzu görür, kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Üstelik Mikro Run’ı ayda 89TL'ye  kiralayabilirsiniz.

Mikro Run kiralama modeli ile;

 1. Yazılımınızı mevzuata uygun, en güncel sürüm ve versiyonunu ek bedel ödemeden kullanırsınız.
 2. İş süreçlerinizi en güncel iş yapış modelleriyle yönetirsiniz.
 3. Daha etkin bir fayda ve maliyet hesabı (yıllık olarak ödenen bedel üzerinden şirketteki toplam kullanıcıya göre kişi başı ve aylık maliyet kolayca hesaplanabilir) yaparsınız.
 4. Yazılım bedeline tek seferde katlanmak yerine yıllara bölerek ödersiniz.
 5. Üst versiyonlara ücretsiz olarak geçebilirsiniz.
 6. Vergisel avantajlar elde edersiniz.
 7. e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Mutakabat, e-Serbest Meslek Makbuzu Yönetimi gibi e-dönüşüm çözümlerini ücretsiz olarak aktive edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Mikro Run’ı Kimler Tercih Etmeli?

 • Çalışan sayısı 5’ten daha az, tek lokasyonu olan işletmeler,
 • Esnaf ve serbest meslek sahipleri,
 • Genel muhasebe takibini mali müşavir vasıtası ile takip eden küçük ölçekli işletmeler.
 • e-Dönüşüm çözümlerini kullanmak isteyenler.

Mikro Run ile Neler Yapabilirsiniz?​

 1. Toptan ve perakende satışlarınızı ve müşterilerinizi kayıt altına alabilirsiniz. İrsaliye ve faturalarınızı ister kağıt ister dijital olarak kesebilirsiniz.
 2. Stoklarınızın envanterini miktar ve tutar olarak aynı anda görerek maliyet ve satış sonrası kârlılığınızı da yönetebilirsiniz.
 3. Banka hesaplarınızı, çek, senet işlemlerinizi ve kasadaki nakitlerinizi başka yazılımlara ya da dosyalara ihtiyaç duymadan kayıt altına alır, şirketinizin gelecekteki finansal durumunu kolaylıkla görebilirsiniz.
 4. Gelir ve giderlerinizi, tahsilat ve ödemelerinizi tek bir program üzerinden hızlı ve kolay şekilde takip edebilirsiniz.
 5. e-Fatura Yönetimie-Arşiv Yönetimie-İrsaliye Yönetimie-Serbest Meslek Makbuzu Yönetimi gibi e-dönüşüm çözümleri Mikro Run'ın ana paketinin içinde kullanımınıza hazır olarak gelir. Ek bir pakete ihtiyaç duymadan kolayca e-Fatura kesebilir; e-Arşiv fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzlarınızı başka hiçbir yazılım veya entegrasyona ihtiyaç duymadan zahmetsizce düzenleyebilirsiniz.
 6. Mikro Run’ı ayda 89TL'ye kiralayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler

whatsapp