Hakkımızda

Hakkımızda

LCN GRUP, sektöründe 15 yılı aşan personel tecrübesi, hızlı ve dinamik yapısı ile yazılım sektöründe hızlı ve pratik çözümler üretmektedir. Mikro Yazılım Yetkili İş Ortağı olmakla beraber, özel yazılım geliştirme, ERP danışmanlığı ve süreç geliştirme, raporlama ve eğitim hizmetleri ile şirketlerin kurumsal gelişimine teknik ve teorik destek sağlayan bir firmadır.

Düzce merkezli olarak 2019 yılında kurulan LCN GRUP, 300'ün üzerinde projede ve uygulamada kazandığı deneyimlerini kısa zamanda tüm paydaşlarına ulaştırarak, "Sürekli Çözümler" üreterek verimliliği ve ölçülebilir yönetim anlayışını kazandırmayı ilke edinmiştir.

Müşteri Memnuniyetini baz alarak ürün ve hizmetlerini iyileştirme ve var olan kalite düzeyini daha da etkin olarak arttırma doğrultusunda “Sürekli Çözümler” üretmeye devam etmektedir.

Mikro Yazılım ürünlerinin (Run, Jump, Fly) satış, süreç geliştirme ve destek hizmetlerini %98 müşteri memnuniyeti ile sunmaktadır.

Dünya trendlerini takip ederek yazılım geliştirme süreçlerinde low code platformlarında çözümler üretmektedir. Mevcut Erp ve yazılım uygulamalarının yetersiz kaldığı durumlarda veya hızlı yazılım uyarlama süreçlerinizde XPODA ile yazılım geliştirme çözümleri sunmaktayız. 

İlkelerimiz

 Ulaşılabilir                                               Dürüstlük ve İş Ahlakı

 Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti          Sürekli ve Entegre Çözümler

 Takım Çalışması                                     Aidiyet ve Sürdürülebilirlik

 Yenilikçilik ve Yetkinlik                          Sosyal Sorumluluk Bilinci

whatsapp