Müşteri Yorumları (57)
 • Mehmet YILDIZ- Bigea Mobilya
  Mehmet YILDIZ- Bigea Mobilya
  29-12-2023

  Lcn grup ile başta Mikro programı vasıtasıyla tanıştık. Bu konuda bir çok firma ile çalışıp memnun kalamamıştık. Lcn grup bizi fazlasıyla memnun etti. Sonrasında zaten ERP ,Süreç yönetimi , Rapor geliştirme ve yazılım konularında çözüm ortağımız oldular. 5 yıldır ilişkimiz büyüyerek devam ediyor. Umarım önümüzdeki yıllarda daha fazla birlikte projelere imza atarız.


 • Naci ERDALOĞLU
  Naci ERDALOĞLU " Efor Çay San.Tic.A.Ş "
  28-12-2023

  1,5 yıla yakın LCN Grup ile çalışıyoruz. Özellikle başka bir programdan MİKRO ya geçiş aşamasında çok büyük destek verdiler. Sorunlarımızı çözmede hızlı aksiyon alıp çözüm üretip destek verdiler. Caner bey, Ogün bey, İreh hn hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim.


 • Emre ŞAHİN
  Emre ŞAHİN
  28-12-2023

  Mikro, Xpoda ve Lext programı için destek alıyoruz kendilerinden. Mümkün olan en kısa sürede sorununuzu çözüp, ilerde yaşanabilecek durumları da göz önünde bulundurarak çözümler sunuyorlar.Sabırlı, güleryüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklı çalışmaları için kendilerine teşekkür ederiz.


 • Hasan Ertan
  Hasan Ertan
  28-12-2023

  Fabrikamız olarak 10 yılı aşkın bir süredir Mikro kullanıcısıyız. Daha önce çalıştığımız firmaların hiçbirinde tam anlamıyla hizmet alamadık. Sorunlarımız hep havada kaldı. Tam program değiştirmek üzereyken LCN GRUP ile çalışmaya başladık ve sonra firmanın bilgi tecrübesi sayesinde programın ne kadar kullanışlı olduğunu anladık ve 5 yıldan uzun bir süredir LCN grup ile çalışıyoruz. Bu süre içerisinde program ile alakalı veya hiç alakası olmayan konularda bile bize destek olan LCN GRUP ekibine çok teşekkür ediyoruz.


 • Petiva Gıda San.ve Dış Tic.Aş.
  Petiva Gıda San.ve Dış Tic.Aş.
  28-12-2023

  Yeni kurulan bir firmanın ihtiyaçlarını iyi analiz edip çözüm sunabilen, en iyi desteği alabileceğiniz mükemmel bir ekip. Caner ve Ogün Beyler .


Sizde yazın...