Müşteri Yorumları (97)
 • Sevil Baygut
  Sevil Baygut
  28-06-2021

  20 yılı aşkın süredir Mikro kullanıcısıyım. LCN Grup ile çalışmak “güven ve samimiyet” demek.. Enerjiniz çok iyi.. Sorun olduğunda çözüm odaklı olmanızı seviyoruz. Ve biliyoruz ki muhakkak işimizi “ iş “ edinirsiniz. Teşekkürler


 • Gürhan Şanlı
  Gürhan Şanlı
  03-06-2021

  LCN Grup adına danışmanlığımızı üstlenen Caner bey ve Ogün beylerin genç. dinamik yapıları, azimli çalışmaları taktire şayandır. Başarılarınız daim olsun arkadaşlar. Selamlar.


 • fatih yılmaz
  fatih yılmaz
  26-01-2021

  KKTC’de faaliyet gösteren firmamızda Mikro kullanıyoruz. Esnekliği belli bir yere kadar olan Mikrodaki ihtiyaçlarımızı LCN Firması ile aşmayı başarabildik. İletişimleri güçlü, dolayısı ile talebinizi doğru anlayıp işlerini tek seferde bitirebiliyorlar, esnek taleplerinize rahatça çözüm düşünüp uygulayabiliyorlar. Uzun süre kendileri ile çalışmaya devam edebileceğimize inanıyorum. Tebrik ederim ve başarılar dilerim.


 • KENAN AÇIKGÖZ
  KENAN AÇIKGÖZ
  04-01-2021

  EMKO FENNİ MALZEMELER firması Çalışma sürecindeki prensipleri ve fikirleri ile iş kolaylaştırma ve stok takibi olarak yardımcı oldular. bu süreçte her türlü destek oldukları için teşekkür ederiz firmamız adına başarılarının devamını dileriz...


 • SATI YALÇIN
  SATI YALÇIN
  04-01-2021

  Firmamızda mikro jump ve eba kullanmaktayız. Çözüm odaklı bir firma olması sorunlarınızla baş başa sizi bırakmayan müthiş bir destek ekipleriyle hizmet vermekte , keşke daha önce çalışma fırsatı bulsaydık.


Sizde yazın...